Ke stažení

Ceníky

Tip: Pro uložení dokumentu přímo do Vašeho počítače či tabletu či telefonu či čehokoliv dalšího dle libosti, KLIKNĚTE PRAVÝM TLAČÍTKEM NA ODKAZ a zvolte “Uložit cíl jako…”

Výrobce Dokument Typ Velikost
MAPEI Ceník MAPEI 2015
Ceny MAPEI zůstaly pro rok 2015 stejné jako ceny 2014, pouze byly do ceníku přidány nové produkty.
PDF Dokument  2,1 MB
MAPEI Mapei ColorMap ceník 2015
Ceník produktů MAPEI souvisejících zejména s fasádami a zateplovacím systémem: tenkovrstvé omítky, nátěry, penetrace, atd. Stejně jako u předchozího, pro rok 2015 platí stejné ceny jako pro 2014.
 PDF Dokument 5,8 MB
SCHÖNOX Ceník SCHÖNOX 2015
V tomto dokumentu najdete ceny produktů SCHÖNOX pro obkladovou i podlahovou techniku – na prvním listu seřazené vše podle abecedy, na druhém listu roztříděné podle kategorií.
MS Excel dokument  43 kB
SCHÖNOX Synteko ceník 2015
I po fůzi s firmou Sika byl u Schönoxu zachován tento speciální program profesionálních produktů pro úpravu, ošetřování a údržbu podlahových krytin (laky, vosky, čističe, atp.)
MS Excel dokument 60 kB
SIKA Ceník Sika 2015
Kompletní ceník české distribuce SIKA CZ. Na první straně najdete ceny produktů, na druhé straně tabulku s přehledem barev a odstínů, do kterých se tónují všechny možné barvy, laky a pryskyřice Sikafloor a dalších. 3. a 4. strana pak obdobně to samé pro další konkrétní produkty.
MS Excel dokument  640 kB
SCHOMBURG Ceník Schomburg 2015 PDF Dokument  84 kB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na této stránce se pro Vás budeme snažit shromažďovat různé praktické dokumenty ke stažení. Na jejich rozsahu průběžně pracujeme.

Pokud by jste potřebovali cokoliv dalšího než je v tuto chvíli zde, kontaktujte nás, obratem Vám to zašleme.