15% Sleva

Kerapoxy design 142 (3kg)

Dvousložková epoxidová spárovací hmota, hygienicky nezávadná, ideální pro spárování skleněné mozaiky. Použitelná také jako lepidlo.

Běžná cena

1 361

Naše cena

1 157 Kč / bal
15% Sleva

956

bez DPH

Dostupnost:na cestě
Kód:5K14203
EAN:80224 5207 2499
15% Sleva

Informace o produktu

m
m m
OBLASTI POUŽITÍ MAPEI KERAPOXY DESIGN je vhodná pro: - Dekorativní spárování obkladů a dlažeb, především ze skleněné mozaiky, v interiéru i exteriéru - Lepení kyselinovzdorných obkladů a dlažeb na všechny podklady běžně používané ve stavebnictví. - Lepení a spárování dekorativních obkladů a dlažeb v prostředí s vysokými požadavky na estetický vzhled (např. showroom, komerční prostory, apod.). - Vhodný k aplikaci na podklady, u kterých je požadován efekt konečného poloprůsvitného vzhledu nebo z důvodu propustnosti světelných paprsků (např. skleněné podklady). - Lepení a spárování obkladů a dlažeb ve sprchách a vanách, vhodný pro podklady z pryskyřičného skla a PVC. - Lepení a spárování obkladů a dlažeb v saunách, parních lázních, atd. - Lepení a spárování bazénů, obzvláště vhodný pro vany a bazénky s termální nebo slanou vodu - Obnova stávajících poškozených spár po odstranění nesoudržných částic při zajištění minimální hloubky spáry 3 mm. KERAPOXY DESIGN může být pro získání speciálních estetických efektů smíchán až s 10 hmotnostními % MapeGlitter TECHNICKÉ ÚDAJE - Konzistence směsi: krémovitá pasta - Doba zpracování: 45 minut - Pochůznost: po 24 hod. - Teplota při zpracování: od +12°C do +30°C - Přípustná provozní teplota: od -20°C do +100°C VLASTNOSTI - Vynikající odolnost proti kyselinám - Poloprůsvitný vzhled zlepšující barevný efekt obkladů a dlažeb zvláštními dekorativními vlastnostmi - Konečný poloprůsvitný vzhled velmi podobný vzhledu skleněné mozaiky; zajišťuje vysokou světelnost, jas a reliéf mozaiky; - Vynikající mechanická a chemická odolnost, která umožňuje vysokou trvanlivost výrobku. - Konečný vzhled povrchu je hladký a kompaktní, nesavý a snadno čistitelný; zaručuje dokonalejší hygienické vlastnosti, zabraňuje tvorbě řas a plísní; - Výborná zpracovatelnost, výrazně jednodušší oproti zpracovatelnosti běžných epoxidových malt, kterou má výrobek díky své krémovější konzistenci zaručující zkrácení doby zpracovatelnosti a snadnější dočištění spárovaných povrchů, minimální plýtvání výrobkem a snadnější konečná úprava; PODROBNĚJŠÍ INFORMACE NALEZNETE V PŘILOŽENÉM TECHNICKÉM LISTU

Dotaz k produktu

Máte-li jakékoliv otázky k produktu, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle +420 227 777 222, nebo vyplnit formulář. Rádi Vám poradíme.

Pokud se Vám nedaří opsat ověřovací kód, můžete si vytvořit jiný:
Vytvořit jiný kód
Odeslat zprávu
15% Sleva

Dotaz k produktu

Máte-li jakékoliv otázky k produktu, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle +420 227 777 222, nebo vyplnit formulář. Rádi Vám poradíme.

Pokud se Vám nedaří opsat ověřovací kód, můžete si vytvořit jiný:
Vytvořit jiný kód
Odeslat zprávu

STÁLE FUNGUJEME! Pouze trochu jinak, více info ZDE.

Potřebujete poradit? Nebojte se zeptat!

Prodejna

Marcons International s.r.o.
V Chotejně 765/15
Praha 10 - Hostivař

Bankovní účet:
2200207320 / 2010 (FIO banka)

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

+420 22 7777 222

info@marcons.cz

Poradíme Vám

Top