15% Sleva

Mapesil AC 115 310ml

Pružný silikonový bezrozpouštědlový těsnicí tmel, odolný proti plísni, s kyselou reakcí.

Běžná cena

224

Naše cena

190 Kč / ks
15% Sleva

157

bez DPH

Dostupnost:skladem 1 ks
Kód:4811591IT
EAN:80224 5210 2776
15% Sleva

Informace o produktu

m
m m
OBLASTI POUŽITÍ MAPESIL AC je pružný silikonový těsnicí tmel s octovou příčnou vazbou vhodný pro: - Těsnění skla, keramiky a anodicky okysličeného hliníku - Po použití přípravku na zvýšení přídržnosti Primeru FD, lze výrobek použít na betonové, dřevěné, kovové a natírané povrchy, popř. na plast a pryž. MAPESIL AC lze použít pro: - Těsnění dilatačních spár s dilatací ± 20% její výchozí šířky - Vytvoření dokonale pružného plochého těsnění mezi různými prvky ve stavebnictví, strojírenství, lodním a automobilovém průmyslu, atd. - Těsnění spár na dlažbách a obkladech z keramiky a cementu, za předpokladu, že nejsou vystaveny nadměrnému otěru. - Těsnění spár mezi výpustmi nebo sanitární keramikou a keramickou dlažbou nebo obkladem v kuchyních, koupelnách a sprchách v barevném souladu sostatními spárami. - Těsnění dilatačních spar v bazénech. - Spojování skleněných dlažeb nebo obkladů a oken z barevného skla. - Těsnění zasklení dveří a okenních rámů. - Těsnění větracích potrubí, vodovodních trubek atd. - Těsnění otvorů a netěsností v kanálech, oknech, zasklených rámech atd. - Těsnění nádrží, trubek a kotlů. - Těsnění materiálů s různým koeficientem roztažnosti. - Lepidlo a těsnicí prostředek pro běžné použití. MAPESIL AC je dle platné legislaitivy ČR materiál, který může být z hygienického hlediska v trvalém kontaktu s pitnou vodou (příslušné atesty k vyžádání v MAPEI ČR). TECHNICKÉ ÚDAJE - Konzistence: tixotrpní pasta - Vytvoření povlaku: po cca 10 min. - Teplota při zpracování: +5°C až +50°C - Odolnost proti teplotě ve vytvrzeném stavu: -40°C až +180°C VLASTNOSTI - Vynikající trvanlivost. Utěsnění se nemění ani po mnohaletém vystavení klimaticky extrémním podmínkám, průmyslovému znečištění, náhlým změnám teploty a ponoření do vody - Vysoká pružnost. - Vynikají přídržnost ke sklu, keramice a anodickému hliníku. - Odolnost proti plísním. - Vodotěsnost a paropropustnost. - Odolnost proti chemickým činidlům. - Pružnost do 40°C a odolnost při teplotách do +180°C. - Snadná zpracovatelnost. PODROBNĚJŠÍ INFORMACE NALEZNETE V PŘILOŽENÉM TECHNICKÉM LISTU

Dotaz k produktu

Máte-li jakékoliv otázky k produktu, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle +420 227 777 222, nebo vyplnit formulář. Rádi Vám poradíme.

Pokud se Vám nedaří opsat ověřovací kód, můžete si vytvořit jiný:
Vytvořit jiný kód
Odeslat zprávu
15% Sleva

Dotaz k produktu

Máte-li jakékoliv otázky k produktu, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle +420 227 777 222, nebo vyplnit formulář. Rádi Vám poradíme.

Pokud se Vám nedaří opsat ověřovací kód, můžete si vytvořit jiný:
Vytvořit jiný kód
Odeslat zprávu

STÁLE FUNGUJEME! Pouze trochu jinak, více info ZDE.

Potřebujete poradit? Nebojte se zeptat!

Prodejna

Marcons International s.r.o.
V Chotejně 765/15
Praha 10 - Hostivař

Bankovní účet:
2200207320 / 2010 (FIO banka)

Kontakt

Pondělí - Pátek 09:00 - 17:00

+420 22 7777 222

info@marcons.cz

Poradíme Vám

Top