Stav. chem - zk

DLE DRUHU PRODUKTU 

STAVEBNÍ LEPIDLA 

chm_katLepidla všech možných druhů prakticky na vše, co se na stavbě vyskytuje. A nejen na stavbě. Cementová, epoxidová, cemento-epoxidová, polyuretanová, MS polymerová, SMP, hybridní… Nejvíce toho máme na obklady, dlažby, kameny apod., ale tím zdaleka nekončíme – kontaktujte nás s dotazem k Vašim potřebám

HYDROIZOLACE 

screenshot_2022-07-26_at_16-53-53_stavebn___chemieU nás pořídíte izolaci všech částí stavby – od základů až po střechu, včetně bazénů, koupelen, balkónů a teras a jiných specialit. Co do typu, jsou to hydroizolace stěrkové, nátěrové, fóliové, krystalizační… Podle materiálu se rozdělují na cementové, polyuretanové, bitumenové, živičné, polymerové, epoxidové, atd.

TMELY  

screenshot_2022-07-26_at_16-54-50_stavebn___chemieSilikon, akryl, polyuretan, MS polymer, SMP, hybrid, bitumen… Typicky na dilatační spáry či pružné spoje (lepené nebo utěsněné).

PENETRACE 

screenshot_2022-07-26_at_16-55-46_stavebn___chemiePříprava podkladu pro nanášení dalších vrstev. Od obyčejných akrylátových (disperzních) přes různé speciální až po epoxidové či polyuretanové.

ADHÉZNÍ MŮSTKY

screenshot_2022-07-26_at_16-56-39_stavebn___chemieAdhézní, adhezivní, kontaktní či spojovací nebo kotvící můstek, písková penetrace, apod. - to vše jsou v podstatě synonyma. Můžete si vybrat můstky z cementu, epoxidu, akrylátu či anhydritu.

OPRAVNÉ A VYROVNÁVACÍ HMOTY (SANACE)

screenshot_2022-07-26_at_16-57-29_stavebn___chemieOpravné a vyrovnávací hmoty se používají k úpravě nerovností či případných nedokonalostí a pro strukturální opravy, lepení a zpevňování prvků z betonu, přírodního kamene, dřeva, anhydritu apod.

CEMENTY A POTĚRY

screenshot_2022-07-26_at_16-57-56_stavebn___chemiePředmíchaná cementová směs na bázi vysokopevnostních hydraulických pojiv, křemičitých písků a speciálních přísad pro zhotovení vnitřních i vnějších vysokopevnostních potěrů s nízkou zbytkovou vlhkostí a nízkým smrštěním. Naleznou využití na balkónech, terasách i v garážích.

IMPREGNACE

screenshot_2022-07-26_at_16-57-02_stavebn___chemiePřípravky používané typicky při spárování povrchů, které by jinak mohly být spárovací hmotou zašpiněny a bylo by problematické až nemožné takové znečištění následně odstranit. Nabízíme prostředky na impregnaci cihel a zdiva, imitaci kamene, dlažeb a obkladů.

PŘÍSADY

screenshot_2022-07-26_at_16-58-35_stavebn___chemiePísky a kameny k zásypu epoxidu a jiné přísady do cementových lepidel, které zlepšují přídržnost a pružnost. Přísady jsou vyrobené speciálně do betonu, malty, cementových spárovacích hmot, cementových lepidel a epoxidových spárovacích hmot.

CHEMICKÉ KOTVY

screenshot_2022-07-26_at_16-59-13_stavebn___chemieKovové a plastové síťky pro chemické kotvení do dutých cihel, ytongu, betonu, zdiva, plných cihel, panelu a anhydritu.

STAVEBNÍ PĚNY

screenshot_2022-07-26_at_17-00-36_stavebn___chemieJednosložková polyuretanová pěnová hmota s nízkoexpanzním účinkem. Je vhodná pro aplikace citlivé na deformaci a tlak, jako jsou výplně spár kolem okenních a dveřních rámů. Stavební pěny nabízíme v trubičkovém i pistolovém provedení.

PODLOŽKY PRO KROČEJOVÝ ÚTLUM

screenshot_2022-07-26_at_17-01-36_stavebn___chemiePodložka pro kročejový útlum, vhodná ke zlepšení zvukově i tepelně izolačních vlastností bytového komfortu v novostavbách a při renovacích na stěny i podlahy.

LIŠTY A PROFILY

screenshot_2022-07-26_at_17-02-28_stavebn___chemieNabídka lišt a profilů k obkladům a podlahám. Můžete si vybrat z lišt ukončovacích, dilatačních či přechodových.

ČISTIČE

screenshot_2022-07-26_at_16-58-51_stavebn___chemieNapř. na cementové materiály, když se při stavbě něco zamaže nebo na renovaci starých povrchů. Nebo čističe při práci s epoxidem, cementem, sanitrem nebo pur pěnou.

NÁTĚRY

screenshot_2022-07-26_at_16-59-41_stavebn___chemieNátěry určené k ošetření betonu a výrobků z plechu/kovu a cementu.

SANAČNÍ A SPECIÁLNÍ JEMNÉ OMÍTKY

screenshot_2022-07-26_at_17-01-06_stavebn___chemieVnitřní, vnější, na beton i anhydrit.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

screenshot_2022-07-26_at_17-02-06_stavebn___chemieSešívací spony, stavební fólie, rohové lišty a jiné příslušenství vhodné na stavbě.

SPÁROVACÍ HMOTY
Flexibilní, vodoodpudivé, protiplísňové, chemicky odolné, v desítkách barev a odstínů. Cementové, epoxidové, silikonové, polyuretanové… Hrubší, jemnější… Do všech prostor a aplikací (koupelny, bazény, balkóny, terasy, interiéry, exteriéry…)
PRUŽNÉ TMELY

DOPLNIT! "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

SAMONIVELAČNÍ STĚRKY

Cementové i sádrové / anhydritové, pro malé i větší vrstvy, ekonomické i speciální – na problematické podklady, včetně vláken či výstužných tkanin a sítí.

Vyrovnávací stěrky / Sanační a reprofilační malty

Pro vyrovnání větších i větších nerovností, děr, výtluků, kavern, tvorbu nájezdů a přechodů, příprava podkladu pod samonivelační stěrky…

DEKORATIVNÍ STĚRKY

Čím dál oblíbenější a častější požadavek – probarvené samonivelačky, jemné cementové stěrky (máme na prodejně docela široký vzorník) až po špičkový cemento-epoxidový systém SikaGard 750 Deco Epocem, který se dá bez problémů použít i do sprchového koutu a probarvit do libovolné barvy.

BETONY, CEMENTY

Pytlované betonové směsi – klasické, rychletvrdnoucí (rychle zrající – namísto 28 dnů třeba i jen 1 den), speciální cementy (rychletvrdnoucí)

EPOXIDOVÉ PRYSKYŘICE

Mnoho možných účelů použití – nátěry, lepení, spárování, penetrace, spojování vrstev, vodonepropustné prostupy, sešívání trhlin v betonech, plastbetony a plastmalty…

CHEMICKÉ KOTVY

Když potřebujete pověsit tank na strop panelákového bytu :) A nebo jakýkoliv jiný účel hodně pevného zakotvení ve zdi, stropu, podlaze či jiných tělesech. Máme je v klasických kartuších, takže nepotřebujete speciální pistoli. Nicméně nějaká kvalitní se vzhledem k tuhosti kotev může hodit.

ADHEZNÍ / KOTEVNÍ MŮSTKY

Hodí se buď při aplikaci čehokoliv na staré i nové nesavé podklady (dlažba, nátěr, kov, OSB…) a nebo na spřažení tenké vyrovnávací vrstvy s podkladem.

IMPREGNACE A
HYDROFOBNÍ NÁTĚRY

Ochrana povrchů před vodou a nečistotami – snížení či zamezení nasákavosti všech možných podkladů – od omítek až po přírodní kámen. Prodyšné, bezbarvé, neviditelné nebo naopak barvy zvýrazňující.

PŘÍSADY DO BETONŮ A MALT

Magické vodičky, jejichž přidáním se z betonu stává superbeton. Snižují dávku záměsové vody, urychlují tvrdnutí a zrání, zvyšují pevnost v tlaku i v tahu za ohybu, snižují nasákavost nebo dokonce beton zcela zatěsňují, zvyšují přilnavost.

OMÍTKY

DOPLNIT! "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

SANAČNÍ OMÍTKY A SYSTÉMY

Zápolení s vlhkým zdivem je také častá disciplína. U nás pořídíte jednak několik druhů a typů chemických clon, kterými vytvoříte dodatečnou vodorovnou hydroizolaci zdiva, a pak také celé omítkové sanační systémy, které mají oproti klasickým omítkám vyšší prodyšnost a schopnost absorbovat minerální soli, které voda vynáší a které způsobují degradaci a odlupování omítek.

ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY

Asi každý již dnes dobře zná. Dodáváme vše – polystyreny (bílé, šedé, dírkované), vaty, PUR či PIR desky, lepidla a stěrky, hmoždinky, perlinky a veškeré další příslušenství. Samozřejmě také velký výběr finálních omítek od několika předních výrobců (Weber, Mistral, Baumit, JUB, MAPEI…)

FASÁDNÍ NÁTĚRY

Barvičky na domečky pro ty kteří z nějakého důvodu nechtějí dnes tak moderní strukturovanou omítku.

PODLAHOVÉ NÁTĚRY

Celé systémy na různé druhy provozu a stupně zátěže – garáže, sklady, výrobní haly, sklepy, dílny, chodby, apod.

ANTIGRAFFITI

Prevence neboli ochrana a také odstraňování.

OPRAVY A VYZTUŽOVÁNÍ NOSNÝCH KONSTRUKCÍ

Hodně speciální věc, kterou nabízí SIKA a MAPEI. Systém pryskyřic, uhlíkových vláken a tkanin pro opravy a zajištění nosných konstrukcí.

SYSTÉMY PRO ÚTLUM KROČEJOVÉHO HLUKU

Když chcete ty pod vámi ochudit o zvuk svých rázných kroků. Instaluje se typicky pod dlažby, ale i pod parkety, plovoucí podlahy a měkké krytiny jako jsou koberce či PVC.

 

 

DLE ÚČELU POUŽITÍ

KOUPELNY
koupelna V koupelně využijete pružný spárovací tmel, pružný lepící tmel či spárovací hmotu.
BALKÓNY
balkon DOPLNIT
TERASY
terasa DOPLNIT
BAZÉNY
baz__n DOPLNIT
KROČEJOVÝ ÚTLUM
kro_____tlum DOPLNIT
ZÁTĚŽOVÉ PODLAHY
071220073021 DOPLNIT
PODLOŽKY PRO KROČEJOVÝ ÚTLUM
kro_____tlum DOPLNIT

 


DLE ZNAČKY

ACOMIX
DOPLNIT DOPLNIT
BALCONI
DOPLNIT DOPLNIT
BELLINZONI
Návrh bez názvu (1)

Chemické přípravky na tmelení, ošetření, ochranu a údržbu přírodního a umělého kamene. Odstranění vodního kamene, čističe spár bez poškození lesku kamene.

DEVOS TRADE
Návrh bez názvu (6)

Profesionální stěrkové hmoty pro dokonale hladké stěny a strop. Vhodné pro ruční a strojní aplikaci.

EXCEL MIX
Návrh bez názvu (7)

Český výrobce stavební chemie (bývalý Custom). Užší sortiment kolem obkladů a dlažeb, výborný poměr výkon/cena.

FASTAPE
DOPLNIT DOPLNIT
LIKOV
Návrh bez názvu (8)

Nejvýznamnější výrobce a prodejce stavebních profilů a příslušenství v České republice a jeden z lídrů na evropském trhu.

MAPEI
Návrh bez názvu (3)

Produkty velmi známé italské značky uznávané profesionály, ale určené samozřejmě nejen pro ně.
MAPEI vyniká zejména svým širokým sortimentem – má řešení prakticky na vše co se může na stavbě vyskytnout, a to ve vysoké kvalitě a s velmi dobrou zpracovatelností.

MARCONS
Návrh bez názvu (9)

Specializovaný obchod s profesionální stavební chemií, poskytující i spojené poradenství. Velko i maloobchod, půjčovna profi řezaček na obklady a dlažby, vodní pily.

MASTERSIL
Návrh bez názvu (10)

Stavební, bazénová a spotřební chemie.

QUICK-MIX
Návrh bez názvu (11)

Výrobce suchých maltových směsí a stavební chemie

SAKRET
Návrh bez názvu (12)

Průkopník v oblasti maltových směsí, lepidel na obklady, samonivelačních hmot v průmyslovém měřítku.

SEVEROCHEMA
Návrh bez názvu (13)

Významný výrobce chemických produktů v České republice již téměř 70 let. Moderní technologická, výrobní a skladovací zařízení umožňují uspokojit širokou poptávku v tuzemsku i zahraničí.

SCHOMBURG
Návrh bez názvu (2)

Menší specializovaný výrobce z Německa. Zejména ochrana staveb, instalace obkladů a dlažeb, pryskyřice.

SCHÖNOX
Návrh bez názvu (4)

Německá značka známá hlavně mezi vybranými profesionály, vynikající skvělými produkty s výjimečně dobrou zpracovatelností, dnes patřící pod značku Sika. Schönox je na rozdíl od např. MAPEI více specializován a to na materiály pro instalace obkladů a dlažeb, podlah a jejich krytin a částečně také sanace povrchů.

SIKA
Návrh bez názvu (5)

Obrovský a stále sílící švýcarský koncern s nepřeberným rozsahem sortimentu.

SOPRO
Návrh bez názvu (14)

Stavební chemie v profesionální kvalitě. Přední dodavatel stavebních chemických výrobků - nejen v Německu, ale i v celé Evropě.

SPOLCHEMIE
Návrh bez názvu (15)

Česká chemická firma evropského významu. Její historie sahá do roku 1856 a je jedním z předních výrobců syntetických pryskyřic v Evropě.

SYNTEKO
Návrh bez názvu (16)

Švédská značka podlahových laků, olejů a dalších přípravků pro konečnou úpravu, údržbu a opravu vaší dřevěné podlahy.

VERTEX
DOPLNIT DOPLNIT
WEBER
Návrh bez názvu (17)

V České republice jeden z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních, zateplovacích a dalších stavebních systémů.