O nás

Kdo jsme a jaký máme cíl

Jsme užitečnými a spolehlivými partnery pro všechny, kdo staví, rekonstruují či opravují – stavební firmy, obkladače, podlaháře, ale i pro soukromé investory nebo chalupáře…

Rozumíme stavební chemii, rádi poradíme, pomůžeme a díky velkému skladu i rovnou vybavíme ;-)

Máme kamennou prodejnu v Praze 10 u Průmyslové ulice v Hostivaři s dobře zásobeným skladem a e-shopem – ten vedle objednávání slouží také tak trochu jako přehledový katalog toho nejdůležitějšího zboží.

Co umíme

Máme výjimečný přehled ve stavební chemii - všech těch speciálních, "chytrých" stavebních materiálech.
Ve všech těch stovkách až tisících různých pytlíků, kyblíků, pixel, kartuší apod., kterými se dá řešit tolik všemožných věcí na stavbách.
Od prostého přilepení obyčejného obkladu či vybetonování nějaké díry, přes např. systémy pro hydroizolace koupelen, balkónů, lodžií, teras, bazénů až po různé supervychytávky, kterými jdou řešit věci, o kterých se stavařům před pár lety ani nezdálo.

Abychom Vám nabídli ucelený sortiment a řešení na maximum všemožných problémů a zadání, spolupracujeme hned s několika předními výrobci z oboru stavební chemie a nářadí
Za celou tu dobu praxe od roku 2008 jsme vyladili náš sortiment a skladové zásoby takřka k dokonalosti – díky tomu Vám dokážeme dodat velkou většinu řešení okamžitě k odběru. Přijďte nás navštívit nebo nás kontaktujte a přesvědčte se sami ;-)

Jak pracujeme

Základním principem našeho fungování je ochotný, osobní a čestný přístup založený na principu WIN-WIN. Děláme maximum, abychom pro Vás našli to nejoptimálnější řešení a materiály, které budou fungovat a přitom budou stát co nejméně peněz, případně budou co nejjednodušší na zpracování – dle Vašich preferencí.

Co děláme

K samotnému prodeji poskytujeme odborné poradenství z našeho oboru (stavební chemie), a to zdarma, resp. jako přirozenou součást dodávky zboží od nás.
Rádi Vám pomůžeme nalézt řešení toho co právě potřebujete, ať už je to složité zadání nebo relativně jednoduchá věc a jde o to vybrat ty správné materiály, tak aby uměly co umět mají a přitom nestály více než je třeba. Nezřídka Vám navíc dokážeme nabídnout více alternativ – co do parametrů, ceny, úrovně sofistikovanosti…

Samozřejmostí je i doporučení postupu řešení a podrobná dokumentace ke všem produktům.

Náš cíl

Naším cílem je dlouhodobá vzájemná spolupráce s Vámi, založená na Vaší spokojenosti s našimi službami a dodanými materiály a řešeními.
Už proto je skladba vybraných značek a skladového sortimentu dlouhodobě a neustále optimalizována, k maximální efektivitě a co nejlepšímu pokrytí Vašich potřeb.
Náš stálý a postupný růst ukazuje, že se nám to, i přes různé situace v naší zemi a trhu, dlouhodobě daří.
Přijďte se o tom také sami přesvědčit, pokud jste to již neudělali. Najdete nás zde.
Recenze na Google také lecos napoví...