Proč my

Ptáte se jaké jsou důvody a výhody spolupráce s námi? Proč si v dnešní džungli obchodů, prodejců, stavebnin a e-shopů vybrat právě nás?

To jsou velmi důležité otázky. Tak zde níže uvádíme některé hlavní důvody, nicméně pouze osobní zkušenost platí, proto budeme rádi, když se sami rádi osobně přijdete přesvědčit.

Rozumíme svému oboru

Rozumíme stavební chemii a máme v ní široký přehled, jako málokdo, jestli vůbec někdo :-) 
Je to obor tak rozsáhlý, že ani velmi zkušení stavaři, architekti a projektanti často neznají všechny možnosti, vlastnosti a rozdíly tisíců produktů. My se na tento obor specializujeme již od roku 2008 a za tu dobu jsme získali velmi dobrý přehled napříč spektrem a také mnoho obecně souvisejících technologických informací, jako jsou například konstrukce a rekonstrukce balkónů a teras, bazénů, koupelen a bezpočet stavebních problémů. O to vše se s Vámi rádi podělíme ;-)

Skvěle zásobený sklad

Za léta praxe jsme vybudovali velmi dobře zásobený sklad stavební chemie, ze kterého jsme schopni Vám okamžitě dodat řešení na velkou většinu toho, s čím za námi můžete přijít Vy nebo další naši zákazníci.
A to co skladem přecejen nemáme (vzhledem k šíři to ani není prakticky možné), umíme připravit velmi rychle – obvykle za 1-3 pracovní dny.

Bereme zpět nespotřebovaný materiál

Rozumíme tomu, jak strašné je skončit před dokončením díla s prázdným kýblem. A to nemusí být zrovna ani pozdě odpoledne, večer nebo dokonce víkend… Taková situace stojí zbytečný čas a náklady na cestování za chybějícím materiálem...
Proto nabízíme možnost odběru rezervy navíc a následného vrácení toho, co jste nespotřebovali.
Když je vše nepoškozeno a neotevřeno, vrátíme Vám peníze bez jakéhokoliv storno poplatku. Toto platí pro standardní skladové zásoby. U ostatního dle dohody.

Princip WIN-WIN

Náš základní princip fungování je WIN-WIN – na všech rovinách. Nestavíme náš zisk na první místo. Nejdůležitější je pro nás to, aby naši zákazníci dostali skutečně to co potřebují a zároveň za to nezaplatili víc než je nutné.
Tzn. to nejoptimálnější řešení, které má maximální pravděpodobnost správného fungování a přitom nebude stát víc než je třeba.
A pokud je to možné, nabídneme Vám i více alternativ - cenových, technických...
Víme totiž, že když budete spokojeni Vy, povede to k oboustranně prospěšné spolupráci a rozkvětu.

Materiály, které fungují

Postupně jsme se specializovali téměř výhradně na značkové, profesionální a vysoce kvalitní materiály (MAPEI, SIKA, SCHÖNOX, SCHOMBURG…).
Najdou se i některé ekonomické alternativy, ale vždy jsou to praxí prověřené, fungující materiály.
Za roky naší praxe jsme se přesvědčili, že "investovat" do kvalitního materiálu pro svoji práci se vyplatí jak profíkům, tak i hobbíkům. 
A podle toho máme postavený sortiment a skladové zásoby - materiály, které jednoznačně fungují a za svou cenu představují i patřičnou hodnotu z hlediska kvality, vlastností a dobré zpracovatelnosti.

Rychlost a flexibilita

Jsme malá firma, ne zkostnatělý nepružný moloch. Kromě toho všeho, co je pro nás dobrým standardem, umíme rychle a pružně zařídit mnoho dalších věcí a služeb, tak abychom Vám vyšli maximálně vstříc.
Objednávky eshopu odchází do 24 hodin: ty doručené do 11:00 odchází ještě ten samý den a ostatní hned ten následující (pracovní).

Další související sortiment

Ke stavební chemii máme i další doplňující sortiment: lišty a profily, nářadí, perlinky, rohovníky, apod.
Zejména v nářadí pro obkladače by jste jen těžko hledali podobně zásobený obchod...

Zajistíme Vám dopravu

Zajistíme Vám dopravu všech možných kategorií – od balíčků službou GEIS, přes paletovou přepravu a také našimi vlastními auty - za minimální možné náklady.

Jsme malá firma s přátelským kolektivem

Jsme malá firma s přátelským kolektivem a lidským osobním přístupem. U nás nebudete jedním z davu a navíc, s námi se určitě domluvíte! Kontaktujte nás hned teď!

Jsme dobrými a spolehlivými partnery pro všechny, kdo staví nebo něco rekonstruují či opravují – zejména pro stavební firmy, obkladače, podlaháře, ale i pro soukromé investory nebo chalupáře…