Schönox

Lepidla na dlažbu a kámen

Lepidlo na dlažbu a kámen Schönox TT Flex Dur

Flexibilní cementové nenasákavé lepidlo, určené pro extrémní namáhání v interiéru. Ideálně se hodí zejména na balkony nebo terasy, ale lze jej použít i v jiných prostorech. Má delší dobu zavadnutí, neobsahuje lehčená plniva a jeho konzistence snižuje tvorbu dutých míst. Lepidlo patří do systému Schönox Balterra. Prodává se v pytli o váze 25 kg, má roční trvanlivost a povlak vytvoří po 30 minutách.

Bezprašné lepidlo na dlažbu SCHÖNOX TT S8

Cementové lepidlo, vhodné především na pokládku dlažby nebo na keramické desky do tekutého lože, může se ale použít i na neprůsvitný kámen nebo velkoformátovou dlažbu. Má prodlouženou dobu zavadnutí, povlak se vytvoří zhruba po půlhodině. Prodává se v pytli o váze 25 kg, trvanlivost lepidla je jeden rok.

Lepidlo na dlažbu SCHÖNOX TT S8 RAPID

Rychle tuhnoucí cementové lepidlo, které je téměř bezprašné. Hodí se především na dlažby nebo keramické desky do tekutého lože, má nastavitelnou konzistenci a díky lehčenému plnivu i optimální spotřebu. Mezi jeho další vlastnosti patří delší doba zavadnutí, vytvoření povlaku po 30 minutách nebo možnost zaspárování po třech hodinách. 25 kilový pytel s tímto lepidlem má trvanlivost 6 měsíců.

Lepidla na obklady a dlažbu

Lepidlo na obklady SCHÖNOX Q1 (dříve GK)

Práškové cementové lepidlo standardní kvality. Je určeno na nasákavé keramické obklady a a savé podklady ve vnitřním prostředí. Má snížený skluz, delší dobu zavadnutí, vytvoření povlaku po 15 minutách a možnost zaspárování po 24 hodinách. Prodává se v pytli o váze 25 kg, jenž má trvanlivost jeden rok.

Lepidlo SCHÖNOX XF – v roce 2018 bylo bohužel vyřazeno z prodeje.

Vylepšené cementové lepidlo, určené pro objektové zakázky. Hodí se i pro slinutou dlažbu, má prodlouženou dobu zavadnutí a snížený skluz. Povlak se vytvoří po cca 15 minutách, možnost zaspárování je po 24 hodinách. Balení: pytel o hmotnosti 25 kg.

Lepidlo na keramiku SCHÖNOX Q2 (dříve CFK)

Vylepšené cementové lepidlo, pro interiéry i exteriéry, hodí se jak na slinutý střep, tak i na ostatní druhy keramiky. Jeho hlavní předností je univerzální použití na všechny druhy keramiky a vylepšené vlastnosti. Povlak se vytvoří po 15 minutách, zaspárování je možné po 24 hodinách. Prodává se v pytlích o hmotnosti 25 kg s trvanlivostí jeden rok.

Flexibilní lepidlo SCHÖNOX Q4 (dříve SFK)

Flexibilní cementové lepidlo s prodlouženou dobou zavadnutí a sníženým skluzem. Díky mrazuvzdornosti je vhodné i do trvale vlhkého prostředí. Povlak se vytvoří po 15 minutách, zaspárování je pak možné po 24 hodinách. Jedno balení (pytel) váží 25 kg a má roční trvanlivost.

Lepidlo na obklady a dlažbu SCHÖNOX Q2 RAPID (dříve SFK RAPID)

Rychle tuhnoucí cementové univerzální lepidlo s lehčenými plnivy. Má snížený skluz a hodí se na slinutý střep, klinkery i vytápěné podklady. Vytvoření povlaku je po 15 minutách, možnost zaspárování po pouhých 3 hodinách. Baleno je v pytlích po 25 kg a má standardní roční trvanlivost.

Flexibilní lepidlo pro vlhké prostředí SCHÖNOX Q6 (dříve PFK)

Vysoce flexibilní lepidlo pro vlhké a namáhané prostředí. Je speciálně vyvinuto pro neustále vlhké prostory, jako jsou např. bazény apod. Hodí se např. na pokládku keramických a slinutých obkladů a dlažeb nebo na kameny, s výjimkou mramoru. Má prodlouženou dobu zavadnutí, snížený skluz, vytvoření povlaku po 20 minutách a možnost zaspárování po 16 hodinách. Pytel o váze 25 kg má roční trvanlivost.

Lepidlo SCHÖNOX Q6W (dříve PFK WHITE) – na mozaiku, keramiku, dlažbu, kámen

Flexibilní lepidlo bílé barvy, určené pro profesionální využití. Má zvýšenou pružnost a hodí se např. na lepení skleněné mozaiky, keramických obkladů, přírodního kamene nebo dlažby v trvale vlhkém prostředí, může se ale použít i na lepení keramiky na keramiku. Mezi jeho další vlastnosti patří snížený skluz, prodloužená doba zavadnutí, vytvoření povlaku po 15 minutách a možnost zaspárování po 16 hodinách. Balí se do pytlů o hmotnosti 25 kg.

Rychle tuhnoucí lepidlo SCHÖNOX Q4 Rapid

Rychle tuhnoucí flexibilní lepidlo, které má redukovanou prašnost. Je možné jej použít na všechny typy obkladů, i na montáž obkladu na obklad nebo na podlahové vytápění. Stejně jako ostatní lepidla z této kategorie má snížený skluz a delší dobu zavadnutí. Povlak se vytvoří po 30 minutách, možnost zaspárování je po 3 hodinách. Jeho trvanlivost je 6 měsíců a prodává se v 15kg pytlích.

Lehčené bezprašné flexibilní lepidlo se sníženým skluzem SCHÖNOX Q8

Flexibilní cementové lepidlo, které je mrazuvzdorné a můžete jej použít i v trvale vlhkém prostředí. Má vysokou vydatnost a minimální měrnou hmotnost. Nejlépe se hodí na izolační materiály značky Schönox. Povlak je vytvořen po cca 30 minutách, zaspárování je pak možné po 16 hodinách. Pytel tohoto lepidla váží 15 kg, přitom má vydatnost jako 25kg normálního lepidla.

Lepidlo SCHÖNOX Q9

Rychle tuhnoucí flexibilní cementové lepidlo, vhodné pro podklady v trvale vlhkém prostředí a díky přítomnosti trasu i pro citlivý přírodní kámen. Má prodlouženou dobu zavadnutí, snížený skluz a je vhodné především na izolační materiály Schönox. K vytvoření povlaku dojde po cca 30 minutách, zaspárování je možné po 3 hodinách. Prodává se v pytlech po 25 kg a jejich trvanlivost je 6 měsíců.

Lepidlo SCHÖNOX Q9 W

Bílé, rychle tuhnoucí flexibilní cementové lepidlo s příměsí trasu (chemicky neutrální pro kameny) a nastavitelnou konzistencí (dávkou vody). Je vhodné pro podklady v trvale vlhkém prostředí a díky přítomnosti trasu i pro citlivý přírodní kámen. Má prodlouženou dobu zavadnutí, snížený skluz a je vhodné především na izolační materiály Schönox. K vytvoření povlaku dojde po cca 30 minutách, zaspárování je možné po 3 hodinách. Prodává se v pytlech po 25 kg a jejich trvanlivost je 6 měsíců.

Hydraulicky tuhnoucí lepidlo SCHÖNOX Q12 (dříve SEK)

Flexibilní cementové práškové lepidlo, určené pro tenkovrstvé lepení obkladů a dlažeb. Má vysokou počáteční přilnavost a vynikající vlastnosti při zpracování. Může překlenovat a odbourávat napětí a na mnoha podkladech jej lze použít i bez penetrace. Hodí se pro použití v interiéru i exteriéru, na podlahy i na stěny, ale i na cementové potěry nebo nestabilní podklady. Má snížený skluz, delší dobu zavadnutí, a k vytvoření povlaku dojde po 30 minutách. Zaspárování je následně možné po 24 hodinách, hmotnost jednoho pytle je 25 kg a jeho trvanlivost je šest měsíců.

Dvousložkové lepidlo SCHÖNOX 2K PU

Speciální dvousložkové lepidlo určené na dlažby a obklady. Jedná se o bezvodové lepidlo na bázi polyuretanu, jenž se používá na lepení na plastové nebo ocelové podklady. Je ale možné jej použít i na různé druhy kamene, vibrující podklady atd. K vytvoření povlaku dojde po 45 minutách, zaspárování je možné po 4 hodinách. Prodává se v plechovce o hmotnosti 6 kg, trvanlivost balení je jeden rok.

Lepidla na podlahové krytiny (PVC, vinyl, korek, lino, marmoleum…)

Lepidlo na podlahy SCHÖNOX EMICLASSIC®

Speciální disperzní lepidlo na povlakové podlahy, s vysokou počáteční lepivostí a s extrémní pevností spojů. Velmi dobře se roztírá a má nízkou spotřebu. Prodává se ve kbelíku o hmotnosti 14 kg a trvanlivost má jeden rok. Doba vyvětrání je mezi 10 až 60 minutami.

Lepidlo na podlahy SCHÖNOX UNITECH

Univerzální disperzní lepidlo na povlakové podlahy. Jeho využití je u vodorovného lepení podlah a doba vyvětrání je 5 minut. Prodává se ve kbelíku o hmotnosti 20 kg s trvanlivostí jeden rok.

Lepidlo na koberce SCHÖNOX TEX OBJEKT CS

Speciální disperzní lepidlo určené na koberce. Můžete jej použít na lepení textilních krytin nejen v bytech, ale i v některých komerčních objektech. Doba vyvětrání je 10 minut, lepidlo se prodává ve 20kg kbelíku a má trvanlivost jeden rok.

Lepidlo na podlahy SCHÖNOX LINO XTREME – linoleum, marmoleum

Speciální disperzní lepidlo na marmoleum a linoleum v rolích. Hodí se i pro antistatické systémy a používá se k lepení vodivých podlah. Má vysokou počáteční lepivost, extrémní pevnost spojů a dobře se roztírá. Prodává se ve 14kg kbelíku, má trvanlivost jeden rok a doba vyvětrání je cca 5 minut.

Lepidlo na podlahy SCHÖNOX COMBILEIT

Speciální disperzní lepidlo na vodivé podlahy, jak v rolích, tak i v dílcích. Dobře se roztírá přiloženou špachtlí, hodí se pro vodivé i antistatické systémy a nemusí se u něj aplikovat speciální penetrace. Jeho doba vyvětrání je 10 minut, balení váží 14 kg a má trvanlivost jeden rok.

Lepidlo na podlahy SCHÖNOX MULTIFIX

Speciální fixační disperzní lepidlo na povlakové podlahy (dílce i role). Použít jej můžete na odnímatelné vodorovné lepení a aplikovat jej lze např. válečkem. Má rychlý náběh lepivosti a prodává se ve 14kg kbelíku, který má roční trvanlivost.

Lepidlo na podlahy SCHÖNOX PU 900

Polyuretanové dvojkomponentní lepidlo, které se používá na lepení povlakových podlah, vinylových pásů, regranulátů nebo gumy. Na rozdíl od většiny ostatních lepidel se nemusí odvětrávat a použít jej můžete i v komerčních prostorech, jež jsou hodně namáhané. Kbelík s lepidlem váží 7 kg a má půlroční trvanlivost.

Lepidlo na podlahy SCHÖNOX DUROCOLL

Tvrdě elastické disperzní lepidlo, vhodné zejména na PVC designové podlahy. Má extrémní pevnost spojů s výraznou redukcí vtisků, dobře se roztírá a má nízkou spotřebu. Doba vyvětrání je 5 minut, kbelík o hmotnosti 14 kg má trvanlivost přibližně 1 rok.

Lepidlo na podlahy SCHÖNOX iFLOOR® set – vinylové podlahy

Disperzní lepidlo, které se nanáší pomocí válečku. Je určeno na vinylové dílce a používá se na jejich vodorovné lepení. Mělo by se ale nanášet pouze na testované krytiny, proto doporučujeme vyžádat si před jeho nákupem seznam atestovaných doporučení. Zakoupit je možné sety na 50 m2 a 125 m2, doba vyvětrání je 25 minut, trvanlivost standardní jeden rok.

Lepidla na parkety a dřevěné podlahy

Lepidlo na parkety SCHÖNOX iLINE®

Speciální bezvodé elastické lepidlo na parkety, s minimem emisí a trvalou pružností. Je určeno na vícevrstvé parkety a parkety v interiérech. Pro optimální distribuci lepidla na plochu doporučujeme použít jej spolu s aplikátorem Schönox iLine App. Lepidlo nepotřebuje vyvětrat, prodává se v kbelících 2 x 7kg a má trvanlivost 18 měsíců.

Lepidlo na dřevěné podlahy SCHÖNOX HARD ELASTIC – bohužel výroba tohoto skvělého lepidla skončila

Tvrdě elastické ekologické lepidlo na parkety. Je trvale pružné a můžete jej použít na jakýkoliv druh dřevěných podlah. Jeho aplikací se významně sníží prostorový hluk a eliminují se časté vady, jež vznikají přirozeným pohybem dřeva. Prodává se v kbelíku o váze 16 kg, trvanlivost je 6 měsíců.

Lepidlo na parkety, dřevěné a laminátové podlahy SCHÖNOX MSP CLASSIC

Univerzální lepidlo, jež lze použít na všechny druhy dřevin. Můžete jej aplikovat na jakékoli parkety, dřevěné i laminátové podlahy. Pomáhá snížit prostorový hluk a eliminuje vady vzniklé přirozeným pohybem dřeva. Lepidlo není třeba odvětrávat, balení (kbelík) váží 16 kg a má šestiměsíční trvanlivost.

15 položek celkem
Obrázek
752,62 Kč / bal

Hydraulicky tuhnoucí flexibilní lepidlo pro pokládání obkladů a dlažby do tenkého lože.

Kód: 514505
Obrázek
715,84 Kč / bal

Rychletvrdnoucí flexibilní lepidlo, které je určeno pro tenkovrstvé lepení obkladů a dlažeb. Je vhodné zejména pro kladení jemně slinuté dlažby ve vnitřním i vnějším prostředí,...

Kód: 509490
Obrázek
1 660,12 Kč / bal

Hydraulicky tuhnoucí, vysoce flexibilní speciální práškové lepidlo,které je určeno pro tenkovrstvé lepení obkladů a dlažeb.Lepidlo vyniká svou výbornou zpracovatelností, vysokou...

Kód: 523429
Obrázek
539,66 Kč / bal

Vylepšené cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou pro zpracování (C2TE). Navíc má sníženou prašnost o 90% (téměř nepráší).Zvláště vhodné pro pokládání vysoce...

Kód: 514498
Obrázek
1 800,48 Kč / bal

Bílé, rychle tuhnoucí, flexibilní univerzální práškové lepidlo s obsahem trasu, vhodné zejména pro lepení kalibrovaného i nekalibrovaného neprůsvitného přírodního kamene...

Kód: 483376
Obrázek (1)
3 144,06 Kč / bal

Tvrdé disperzní lepidlo na vinylové a PVC podlahy se zpevňujícími vlákny s velmi nízkým obsahem emisí

Kód: 484591
Obrázek
Schönox Durocoll (3kg)
Skladem (2 bal)
783,48 Kč / bal

Tvrdé disperzní lepidlo na vinylové a PVC podlahy se zpevňujícími vlákny s velmi nízkým obsahem emisí

Kód: 493367
Obrázek
1 963,10 Kč / bal

Dvousložkové speciální hydroizolační lepidlo pro lepení hydroizolačních pásů Schönox AB

Kód: 525976
Obrázek
1 069,64 Kč / bal

Rychletuhnoucí flexibilní lepidlo pro tenkovrstvé lepení keramických obkladů, jemně slinutých dlažeb, klinkerů apod., také na podlahové vytápění. Do vnitřního a vnějšího prostředí.

Kód: 503619
Obrázek
1 219,68 Kč / bal

Bílé, flexibilní tenkovrstvé lepidlo vyrobené novou technologií SCHÖNOX CLIMATRIX. Vhodné pro lepení obkladů z přírodního kamene necitlivého na zbarvení, stejně tak jako...

Kód: 492888
Obrázek
1 038,18 Kč / bal

Speciální lehčené lepidlo na obklady a dlažby se sníženou prašností. Pro vnitřní a vnější použití na stěnách a podlahách. Rovněž pro lepení velkoformátové dlažby do tekutého lože.

Kód: 491612
Obrázek
1 401,18 Kč / bal

Rychle tuhnoucí, flexibilní univerzální práškové lepidlo s obsahem trasu. Vhodné zejména pro lepení kalibrovaného i nekalibrovaného neprůsvitného přírodního kamene citlivého na...

Kód: 483297
Obrázek
1 200,32 Kč / bal

Hydraulicky tvrdnoucí flexibilní lepidlo s tekutou konzistencí, které je určeno pro vyplnění možných dutých míst při pokládání dlažby ve vnějším prostředí a všude tam, kde jsou...

Kód: 486869
Obrázek
3 617,05 Kč / bal

Univerzální disperzní lepidlo s velmi nízkým obsahem emisí a bez ředidel

Kód: 484590
Obrázek
317,02 Kč / bal

Hydraulicky tvrdnoucí lepidlo, které je určeno pro tenkovrstvé lepení obkladů a dlažeb.

Kód: 514503
Odesíláme do 24 h
Vrácení
Skladem
Poradíme